Costa Del Mar 6S2004-200402-54 6S2004 54 200402 Bimini Sunglasses
Thumbnail
Costa Del Mar Ladies Sunglasses
Not yet rated, be first to review this sunglasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
6S2004-200402-54 Costa Del Mar 6S2004 54 200402 Bimini Sunglasses Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
20mm
Eye Size:
54mm
Fit:
Medium
Frame Colour:Tortoiseshell
Frame Material:Acetate
Frame shape:Cat Eye
Frame Type:Full Rim
Gender:
Ladies
Lens colour:Green
Lens technology:
Polarized
Lens technology:
UV Protection
Mirror
Temple Length:
140mm