Costa Del Mar 6S4009-400903-62 6S4009 62 400903 Flagler Sunglasses
Thumbnail
Costa Del Mar Mens Sunglasses
Not yet rated, be first to review this sunglasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
6S4009-400903-62 Costa Del Mar 6S4009 62 400903 Flagler Sunglasses Specifications
Bridge or Pad:
Pad
Bridge size:
14mm
Eye Size:
62mm
Fit:
Large
Frame Colour:Gold
Frame Material:Metal
Frame shape:Square/Rectangle
Frame Type:Semi Rimless
Gender:
Mens
Lens colour:Blue
Lens technology:
Polarized
Lens technology:
UV Protection
Temple Length:
130mm