Costa Del Mar 6S9004-900408-58 6S9004 58 900408 Waterwoman 2 Sunglasses
Thumbnail
Costa Del Mar Ladies Sunglasses
Not yet rated, be first to review this sunglasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
6S9004-900408-58 Costa Del Mar 6S9004 58 900408 Waterwoman 2 Sunglasses Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
18mm
Eye Size:
58mm
Fit:
Large
Frame Colour:Brown
Frame Material:Acetate
Frame shape:Cat Eye
Frame Type:Full Rim
Gender:
Ladies
Lens colour:Brown
Lens technology:
Polarized
Lens technology:
UV Protection
Temple Length:
132mm