Costa Del Mar 6S9081-908106-57 6S9081 57 908106 Palmas Sunglasses
Thumbnail
Costa Del Mar Sunglasses
Not yet rated, be first to review this sunglasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
6S9081-908106-57 Costa Del Mar 6S9081 57 908106 Palmas Sunglasses Specifications
Bridge size:
17mm
Eye Size:
57mm
Fit:
Large
Frame Colour:Blue
Frame Material:Plastic
Frame shape:Square/Rectangle
Gender:
Mens
Lens colour:Blue
Temple Length:
135mm