Costa Del Mar 6S9084-908405-55 6S9084 55 908405 Caleta Sunglasses
Thumbnail
Costa Del Mar Ladies Sunglasses
Not yet rated, be first to review this sunglasses.
Use code "TENSET" for an extra 10% off
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
30 Day No Hassle Returns
Free UK Delivery
6S9084-908405-55 Costa Del Mar 6S9084 55 908405 Caleta Sunglasses Specifications
Bridge size:
19mm
Eye Size:
55mm
Fit:
Large
Frame Colour:Blue
Frame Material:Plastic
Frame shape:Square/Rectangle
Ladies
Lens colour:Grey
Temple Length:
139mm