Costa Del Mar 6S9086-908602-61 6S9086 61 908602 Pargo Sunglasses
Thumbnail
Costa Del Mar Mens Sunglasses
Not yet rated, be first to review this sunglasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
6S9086-908602-61 Costa Del Mar 6S9086 61 908602 Pargo Sunglasses Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
17mm
Eye Size:
61mm
Fit:
Large
Frame Colour:Black
Frame Material:Plastic
Mens
Lens colour:Grey
Lens technology:
Polarized
Lens technology:
UV Protection
Temple Length:
130mm