Costa Del Mar 6S9104-910405-57 6S9104 57 910405 Lido Sunglasses
Thumbnail
Costa Del Mar Mens Sunglasses
Not yet rated, be first to review this sunglasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
6S9104-910405-57 Costa Del Mar 6S9104 57 910405 Lido Sunglasses Specifications
Bridge size:
16mm
Eye Size:
57mm
Fit:
Large
Frame Colour:Black
Frame Material:Plastic
Mens
Lens colour:Blue
Temple Length:
132mm