Armani Exchange AX1059-6000-54 AX1059 54 6000 Fashion Opticals
Thumbnail
Armani Exchange Mens Pair Of Glasses AX1059-6000-54
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
AX1059-6000-54 Armani Exchange AX1059 54 6000 Fashion Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Pad
Bridge size:
17mm
Eye Size:
54mm
Fit:
Medium
Frame Colour:Black
Frame Material:Metal
Mens
Lens colour:Demo Lens
Temple Length:
145mm