Armani Exchange AX3106F-8078-56 AX3106F 56 8078 Fashion Opticals
Thumbnail
Armani Exchange Mens Pair Of Glasses AX3106F-8078-56
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
AX3106F-8078-56 Armani Exchange AX3106F 56 8078 Fashion Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
18mm
Eye Size:
56mm
Fit:
Large
Frame Colour:Black
Frame Material:Plastic
Mens
Lens colour:Demo Lens
Temple Length:
145mm