Armani Exchange AX3106F-8301-56 AX3106F 56 8301 Fashion Opticals
Thumbnail
Armani Exchange Mens Pair Of Glasses AX3106F-8301-56
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
58% Off
Sale 58% Off
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 3 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
30 Day No Hassle Returns
Free UK next day delivery
AX3106F-8301-56 Armani Exchange AX3106F 56 8301 Fashion Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
18mm
Eye Size:
56mm
Fit:
Large
Frame Colour:Green
Frame Material:Plastic
Mens
Lens colour:Demo Lens
Temple Length:
145mm