Burberry BE1386-1005-57 BE1386 57 1005 Opticals
Thumbnail
Burberry Mens Pair Of Glasses BE1386-1005-57
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
BE1386-1005-57 Burberry BE1386 57 1005 Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Pad
Bridge size:
15mm
Eye Size:
57mm
Fit:
Large
Frame Colour:Silver
Frame Material:Metal
Frame shape:Aviator/Navigator
Frame Type:Full Rim
Gender:
Mens
Lens colour:Clear
Temple Length:
145mm