Burberry BE2411-3002-53 BE2411 53 3002 Opticals
Thumbnail
Burberry Mens Pair Of Glasses BE2411-3002-53
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
BE2411-3002-53 Burberry BE2411 53 3002 Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
18mm
Eye Size:
53mm
Fit:
Medium
Frame Colour:Tortoiseshell
Frame Material:Acetate
Mens
Lens colour:Clear
Temple Length:
145mm