Under Armour UA5007-G-R81-55 UA5007 G 55 R81 Opticals
Thumbnail
Under Armour Mens Pair Of Glasses UA5007-G-R81-55
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
UA5007-G-R81-55 Under Armour UA5007 G 55 R81 Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Pad
Bridge size:
18mm
Eye Size:
55mm
Fit:
Large
Frame Colour:Silver
Frame Material:Metal
Frame shape:Square/Rectangle
Frame Type:Rimless
Gender:
Mens
Lens colour:Clear
Temple Length:
140mm