Under Armour UA5017-G-N9P-50 UA5017 G 50 N9P Opticals
Thumbnail
Under Armour Mens Pair Of Glasses UA5017-G-N9P-50
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Use code "TENSET" for an extra 10% off
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
30 Day No Hassle Returns
Free UK Delivery
UA5017-G-N9P-50 Under Armour UA5017 G 50 N9P Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
21mm
Eye Size:
50mm
Fit:
Small
Frame Colour:Tortoiseshell
Frame Material:Acetate
Frame shape:Round/Oval
Frame Type:Full Rim
Gender:
Temple Length:
145mm