Under Armour UA5030-B59-55 UA5030 55 B59 Opticals
Thumbnail
Under Armour Mens Pair Of Glasses UA5030-B59-55
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
UA5030-B59-55 Under Armour UA5030 55 B59 Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
16mm
Eye Size:
55mm
Fit:
Large
Frame Colour:Green
Frame Material:Plastic
Mens
Lens colour:Clear
Temple Length:
135mm