Under Armour UA5050-G-0VK-54 UA5050 G 54 0VK Opticals
Thumbnail
Under Armour Mens Pair Of Glasses UA5050-G-0VK-54
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Use code "TENSET" for an extra 10% off
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
30 Day No Hassle Returns
Free UK Delivery
UA5050-G-0VK-54 Under Armour UA5050 G 54 0VK Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Pad
Bridge size:
17mm
Eye Size:
54mm
Fit:
Medium
Frame Colour:Two Tone
Frame Material:Metal
Mens
Lens colour:Clear
Temple Length:
145mm