Under Armour UA5052-G-R80-54 UA5052 G 54 R80 Opticals
Thumbnail
Under Armour Mens Pair Of Glasses UA5052-G-R80-54
Not yet rated, be first to review this pair of glasses.
Use code "TENSET" for an extra 10% off
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
30 Day No Hassle Returns
Free UK Delivery
UA5052-G-R80-54 Under Armour UA5052 G 54 R80 Opticals Specifications
Bridge or Pad:
Bridge
Bridge size:
16mm
Eye Size:
54mm
Fit:
Medium
Frame Colour:Bronze
Frame Material:Metal
Temple Length:
140mm